top of page
  • Writer's pictureDeineko Photography

Що робить світчер і навіщо тестові завдання?


Хто такий світчер?


Ui-design for app screens
Завдання зі розробки дизайну екранів додатка

Що ж нещодавно я стала світчером - спеціалістом, який змінює сферу діяльності.


Хоч я сприймаю це як розширення професійних навиків, заглибленням у сфери, з якими працювала раніше лише дотично.

Адже я продовжую фотографувати, займатися дизайном, але тепер ще і Веб-дизайном на професійному рівні. Робити сайти не лише під власні творчі проекти.


Поняття веб-дизайнер - дуже широке. Особливо це стає помітно, коли подаюся на посаду до різних компаній, співставляю свої навички та досвід з вимогами працедавця. І це в першу чергу видно на тестовому завданні.

Тестове завдання - досвід чи марна трата часу?

Ux-Ui -design for product card
Дизайн картки продукту

На шляху отримання нової посади, потрібно проходити Тестові завдання. Я не буду описувати негативний досвід, пов’язаний з шахрайством компаній або ж з використанням безкоштовної робочої сили кандидатів. Я хочу поговорити про конструктивну сторону тестових. Вони не завжди напряму пов'язані з тими навиками, які я опанувла як веб-дизайнер, часто акцент може зміститися як в сторону копірайтингу, аналітики даних або і більш глибогоког програмування.


За 1.5 місячну історію пошуку роботи я пробувалася в різних напрямках - від безпосередньо створення дизайну лендингів або макетів банерів, до тестових з написання текстив, роботи з SMM та SEO.


Що ж, тут саме цікаве. Наприклад, в сфері Ux-Ui дизайну я зрозуміла, що мені варто досліджувати No-code системи, або заглиблюватися у стилі програмування. Ще мені близький досвід управління і організації команди, а маючи досвід у ланцюжку розвитку компанії від створення маркетингової стратегії до аналізу ефективності соц мереж, я дивлюся у напрямки тім-ліда. Вакансії бувають різні, як і різна діяльність компанії. Чи цікавить мене наприклад медицина? Чи я маю більше досвіду з виявленням проблем культурного середовища? І тут варто зберегти балалнс між можливістю спробувати щось більше, нове з т


им чому слід відмовити. Адже надмірне розпорошення не призведе до якісного розвитку.


Проте дотичні навики завжди розширюють досвід написання статтей (мені довелося зануритися в тему геморою) - показав мені на скільки швидко я можу опанувати незнайому мені тему, як будується текст статті, заголовки першого та другого рангу.


Кожен досвід ТЗ - важливий. Навіть негативний. Так, наприклад, взявши завдання з макетування у Webflow - мені довелося відмовитися від його здачі на останньому етапі, проте я зрозуміла, що далі буду присвячувати час його вивченню.

Landing page test task
Тестове завдання зі створення лендингу

До речі про фідбек - його варто просити. Він є маркером рівня, напрямком, куди рухатися в розвитку навиків. І тут дуже цінна комункація з обох сторін. Написати відповідь HR чи компанії, пояснити свою позицію, адже це теж свого роду презентація якості відповідальності, командної роботи та роботи на результат. Ми можемо не бути ідеальними кандидатами, особливо на початку, але ми можемо щодня працювати над собою та своїми скілами. І комунікація, відповідальність за свою роботу, вміння слухати критику та обгрунтування своєї робти - це та частина soft-skills, про яку не напишеш в одному аркуші резюме.

Comments


bottom of page